Narciarskie dolce vita w Południowym Tyrolu

Znaczenie Południowego Tyrolu podkreśla fakt, iż znajduje się on we wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO Dolomitach. To miejsce z jednymi z najpiękniejszych masywów górskich. Miejsce z 300 słonecznymi dniamiw roku, w którym alpejski klimat i gwarancja śniegu łączy się ze śródziemnomorską kuchnią i stylem życia, a leniwy wypoczynek na łonie natury spotyka zimową aktywność w nowoczesnych ośrodkach, z perfekcyjnie przygotowanymi stokami. 

Poczuj narciarskie emocje!

Południowy Tyrol  to świetnie zorganizowane ośrodki narciarskie będące w większości częścią  sieci Dolomiti Superski.

Narty lub snowboard? A może jeszcze coś innego? Południowy Tyrol oferuje nie tylko perfekcyjnie przygotowane stoki i nowoczesne kolejki linowe. To również najlepsze we Włoszech snowparki i cała masa, nie tylko narciarskich, atrakcji na stoku i poza nim.

Znajdz swój wymarzony stok !
Posmakuj Południowego Tyrolu!

Południowy Tyrol to mariaż alpejskiej i śródziemnomorskiej kuchni. W licznych tradycyjnych, górskich chatach, na stoku i nie tylko – pyszna atmosfera gwarantowana! 

Południowy Tyrol to włoski region z największą ilością gwiazdek w rankingu Michelin. Najwyższej jakością wyśmienitymi potrawami można się tu rozkoszować nie tylko w restauracjach ale i na stokach!

Odkryj lokalne smaki!
Niezapomniane zimowe momenty dla całej rodziny!

Bezpieczne stoki, nowoczesne wyciągi z zabezpieczeniami, rodzinne ośrodki narciarskie pełne atrakcji - Południowy Tyrol to prawdziwy śnieżny raj dla dzieci.

Atrakcyjne trasy tematyczne, szkółki narciarskie dla dzieci i dorosłych pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, snowparki oraz minkluby dla najmłodszych sprawiają, że nauka jazdy na nartach staje się świetną zabawą. 

Wybierz najlepszy ośrodek dla rodziny!
Przeżyj chwile relaksu!

W Południowym Tyrolu relaks nabiera zupełnie nowego znaczenia. Bogata oferta wellness & spa sprawi, że po całym dniu na stoku szybko dojdziesz do siebie!

Obok klasycznych masaży region oferuje zabiegi spa z zastosowaniem lokalnych produktów i tradycyjnych metod. Jest w czym wybierać! Od regenerujących kąpieli w sianie, winie, mleku lub jabłkach, po kuracje z użyciem leczniczego olejku sosnowego – wszystko to z myślą o relaksie ciała i duszy po wysiłku na stoku!

Zaplanuj odpoczynek!
Wybierz stok dla siebie!

 

Każdy znajdzie miejsce dla siebie w około 30 ośrodkach - których większość należy do Dolomiti Superski, jednej z największych karuzeli narciarskich na świecie - w tym w leżącym na północy Południowego Tyrolu Sterzing-Ratschings lub Ortler Skiarena z familijnymi ośrodkami na zachodzie prowincji. 

Jak dotrzeć do Południowego Tyrolu?
  • Samochodem

    Dojazd trasą Brennerpass lub „drogą brennerską" (Brennerstraße). Podróż z Warszawy zajmie około 15 godzin, a z Krakowa około 11. 

  • Samolotem

    Lotniska położone najbliżej Południowego Tyrolu są zlokalizowane w Innsbrucku lub w Weronie. Inne znajdują się w Monachium, Wenecji, Treviso, Bergamo i Mediolanie.

  • Pociągiem

    Do wyboru mamy dwie trasy: Monachium – Innsbruck – Brennero/Brenner – Bolzano/Bozen oraz Wiedeń – Salzburg – Innsbruck – Brennero – Bolzano/Bozen.

Zapisz się na newslettera

Najlepsze oferty wyjazdowe miesiaca Wskazówki do Twojego wyjazdu do Południowego Tyrolu Niesamowite zdjęcia i filmy wideo

Podróżuj bezpiecznie